ტრენინგი თემაზე: შეფასების კომპონენტები
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს ბაუ ინთერნეიშენალ უნივერსითი, ბათუმი - ს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
15 დეკ 2023
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის მედიცინის ერთსაფეხურიანმა საგანმანათლებლო პროგრამამ - დიპლომირებული მედიკოსი (ინგლისურენოვანი) მოიპოვა აკრედიტაცია
13 დეკ 2023
ტრენინგი თემაზე: აკადემიური რეგისტრაცია
12 დეკ 2023
მემორანდუმი ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და კიევის მოჰილა აკადემიას შორის
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და სსიპ „ ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტს „ შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
11 დეკ 2023
მონაწილეობა პროექტის SQUARE პირველ საერთაშორისო კონფერენციაში
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და ბრიტანეთის საბჭოს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
8 დეკ 2023
ორგანიზაცია „TURNITIN“-ის ევროპის რეგიონის წარმომადგენელების შეხვედრა ავიცენა -ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის ადმინისტრაციულ, აკადემიურ და მოწვეულ პერსონალთან

Training on the topic: evaluation components
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University LLC and BAU International University, Batumi LTD
15 Dec 2023
One-Cycle Educational Programme of Medicine - Medical Doctor (English) of Avicenna - Batumi Medical University has been granted accreditation
13 Dec 2023
Training on the topic: academic registration
12 Dec 2023
Memorandum of cooperation between Avicenna - Batumi Medical University and National University of Kyiv-Mohyla Academy
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Ilia State University
11 Dec 2023
Participation in SQUARE First International Conference
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and the British Council
8 Dec 2023
Meeting of representative of the European region of TURNITIN organization with administrative, academic and invited staff of Avicenna-Batumi Medical University