ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალის მონაწილეობა დიაბეტური ნეიროპათიის შემსწავლელი ჯგუფის 33 - ე წლიურ შეხვედრაზე
28 სექ
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალის მონაწილეობა დიაბეტური ნეიროპათიის შემსწავლელი ჯგუფის 33 - ე წლიურ შეხვედრაზე
საბერძნეთში, ქალაქ თესალონიკში, 28 სექტემბრიდან 1 ოქტომბრამდე გამართულ დიაბეტური ნეიროპათიის შემსწავლელი ჯგუფის 33 - ე წლიურ შეხვედრაზე, ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის სახელით, უნივერსიტეტის მოწვეულმა ლექტორმა, პროფესორმა რუსუდან კვანჭახაძემ წარადგინა მოხსენება და პოსტერ პრეზენტაცია თემაზე: „დიაბეტური ნეიროპათიით გამოწვეული ამპუტაციით განპირობებული მძიმე ტვირთი საქართველოს ჯანდაცვის სისტემისთვის“.

AVICENNA - Batumi Medical University, Georgia - Participation of Academic and Invited staff of Avicenna - Batumi Medical University in the 33rd Annual Meeting of the Diabetic Neuropathy Study Group
28 Sep
Participation of Academic and Invited staff of Avicenna - Batumi Medical University in the 33rd Annual Meeting of the Diabetic Neuropathy Study Group
On behalf of the Avicenna - Batumi Medical University Invited lecturer, Professor Rusudan Kvantchakhadze presented a poster on the topic: “A HEAVY BURDEN OF AMPUTATION CAUSED BY DIABETIC NEUROPATHY FOR THE HEALTH CARE SYSTEM OF GEORGIA “- at the 33rd Annual Meeting of the Diabetic Neuropathy Study Group, which was held in Thessaloniki, Greece, from 28 September to 1 October.