ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური პერსონალის შესარჩევი ღია კონკურსის საბოლოო შედეგები
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური პერსონალის შესარჩევი ღია კონკურსის საბოლოო შედეგები
2025 წლის 23 ივნისი-04 ივლისის პერიოდში ჩატარებული აკადემიური პერსონალის შესარჩევი ღია კონკურსის შედეგად, 2025 წლის 09 ივლისიდან შპს „ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის“ აკადემიურ თანამდებობებზე დაინიშნენ და შრომითი ხელშეკრულება გაუფორმდათ საკონკურსო კომისიის მიერ გამოვლენილ კონკურსანტებს შემდეგ მიმართულებებში:

AVICENNA - Batumi Medical University, Georgia - Final Results of the Open Competition for the Selection of Academic Staff at LLC Avicenna - Batumi Medical University
Final Results of the Open Competition for the Selection of Academic Staff at LLC Avicenna - Batumi Medical University
As a result of the open competition for the selection of academic staff held during the period of June 23 – July 4, 2025, the candidates selected by the competition committee have been appointed to academic positions at LLC "Avicenna - Batumi Medical University," effective from July 9, 2025, in the following fields: