ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და მილანის უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
7 მარ
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და მილანის უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
2023 წლის 7 მარტს შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და მილანის უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მხარეთა შორის შეთანხმება მიზნად ისახავს საგანმანათლებლო და სამეცნიერო სფეროში თანამშრომლობის გაღრმავებას - ერთობლივი კვლევების განხორცილების, სტუდენტთა გაცვლითი პროგრამის განვითარების, კლინიკური პრაქტიკის გაზიარებისა და ერთობლივი აკადემიური და სამეცნიერო ღონისძიებების დაგეგმვის გზით.

AVICENNA - Batumi Medical University, Georgia - A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and the University of Milan
7 Mar
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and the University of Milan
On 7 March 2023, a Memorandum of Cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and the University of Milan.
The agreement between parties aims to enhance cooperation in the educational and scientific fields through the implementation of joint research, the development of student exchange programs, and the planning of joint academic and scientific events.