ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და უკრაინის ეროვნულ საავიაციო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
2 დეკ
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და უკრაინის ეროვნულ საავიაციო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
2022 წლის 2 დეკემბერს შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის რექტორმა, სოფიო ბერიძემ და უკრაინის ეროვნული საავიაციო უნივერსიტეტის რექტორმა, მაქსიმ ლუცკმა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმს მოაწერეს ხელი.
მხარეთა შორის შეთანხმება მიზნად ისახავს ერთობლივი კვლევითი პროექტებისა და საგანმანათლებო/სამეცნიერო ღონისძიებების განხორციელებას.

AVICENNA - Batumi Medical University, Georgia - A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and National Aviation University
2 Dec
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and National Aviation University
On December 2, 2022, a Memorandum of Cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and National Aviation University of Ukraine.
The agreement between parties aims to enhance cooperation through the implementation of joint research and scientific/educational events.