ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს „სეიფთი მენეჯმენტ გრუპ“-ს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
21 ნოე
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს „სეიფთი მენეჯმენტ გრუპ“-ს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
2023 წლის 21 ნოემბერს შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის რექტორმა, პროფესორმა სოფიო ბერიძემ და შპს „სეიფთი მენეჯმენტ გრუპ“ - ის დირექტორმა, თინა ბარაბაძემ ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმს მოაწერეს ხელი.
მემორანდუმის ფარგლებში მხარეები შეიმუშავებენ და განახორციელებენ ერთობლივ საგანმანათლებლო პროგრამებსა და აქტივობებს - დაცვითი ტექნოლოგიების, შრომის უსაფრთხოების, ჯანდაცვისა და სხვა მიმართულებით. ამასთან, მხარეთა შორის ურთიერთანამშრომლობა ითვალისწინებს პროფესიული უნარ - ჩვევების გამომუშავებისა და სპეციალისტების დასაქმების ხელშეწყობას.

A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University LLC and Safety Management Group LTD
On November 21, 2023, a memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Safety Management Group LTD
The agreement between parties aims to develop and implement joint educational programs and activities in environmental protective technologies, labour safety, health care, and, other areas. Moreover, cooperation between the parties envisages the development of professional skills and the promotion of employment of specialists.