ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი - ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის დელეგაციის ვიზიტი ინდოეთში
16 ივნ
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის დელეგაციის ვიზიტი ინდოეთში
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის დელეგაცია, პოტენციური სტუდენტებისა და მათი ოჯახის წევრებისთვის უნივერსიტეტის გაცნობისა და მედიცინის ერთსაფეხურიანი პროგრამის - „დიპლომირებული მედიკოსი“ - ს პოპულარიზაციის მიზნით, ინდოეთის შემდეგ ქალაქებში გაემგზავრა: ჰაიდარაბადი; პუნა; აჰმადაბადი; ჩენაი; სურატი; ნაგპური.
ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი ცნობილია სამედიცინო განათლებისა და გლობალური აკადემიური სტანდარტებისადმი ერთგულებით.

AVICENNA - Batumi Medical University, Georgia - Visit of the delegation from Avicenna - Batumi Medical University to India
16 Jun
Visit of the delegation from Avicenna - Batumi Medical University to India
Delegation of Avicenna - Batumi Medical University traveled to several cities in India  to introduce the university and promote its unique One-cycle Educational Programme in Medicine - "Medical Doctor" to prospective students and their families. The cities visited include Hyderabad, Pune, Ahmedabad, Chennai, and Nagpur.
Avicenna - Batumi Medical University is renowned for its commitment to medical education and global academic standards.