სერტიფიცირებულ ექიმთა გადამზადების პროგრამები
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის რექტორის, პროფესორ სოფიო ბერიძის აბსტრაქტის წარდგენა 2022 წლის მსოფლიო გასტროენტეროლოგთა კონგრესზე
10 დეკ 2022
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და ინოვაციურ სამედიცინო ცენტრ „ბირთს“ შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
5 დეკ 2022
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და ბუკოვინიანის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
2 დეკ 2022
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და ტერნოპილის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და სსიპ გორის სახელმწიფო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და უკრაინის ეროვნულ საავიაციო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს საოჯახო მედიცინის რეგიონულ ცენტრს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა

The rector of Avicenna - Batumi Medical University, Professor Sophio Beridze’s abstract presentation at the World Congress Of Gastroenterology 2022
10 Dec 2022
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna-Batumi Medical University, LLC and “Birth” LLC
5 Dec 2022
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna-Batumi Medical University and Bukovinian State Medical University
2 Dec 2022
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna-Batumi Medical University and Ternopil National Medical University
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Gori State Teaching University
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and National Aviation University
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Family Medical Regional Center LLC