ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და სსიპ აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტს შორის
30 იან 2023
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს ჰეკატეს შორის ურთიერთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალის ვიზიტი ინდოეთში, ქალაქ ჩენაიში გამართულ კონფერენციაზე
27 იან 2023
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს ბათუმის რესპუბლიკურ კლინიკურ საავადმყოფოს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
24 იან 2023
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს ირინა შანიძე და კომპანიას შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
23 იან 2023
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს სალიხ აბაშიძის ინფექციური პათოლოგიის, შიდსის და ტუბერკულოზის რეგიონულ ცენტრს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს სოლომედს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
18 იან 2023
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და შპს მაღალტექნოლოგიურ ჰოსპიტალ მედცენტრს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა
შპს ავიცენა - ბათუმის სამედიცინო უნივერსიტეტსა და სს ევექსის ჰოსპიტლები - ბათუმის რეფერალურ ჰოსპიტალს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა

Memorandum of Cooperation between Avicenna - Batumi Medical University and Akaki Tsereteli State University
30 Jan 2023
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and the Pharmacy Hekate
Visit of the academic and invited staff of Avicenna - Batumi Medical University LLC to a conference held in Chennai, India
27 Jan 2023
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Batumi Republican Clinical Hospital
24 Jan 2023
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Irina's Pharmacy
23 Jan 2023
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Salikh Abashidze Regional Center of Infectious Pathology, Aids and Tuberculosis LLC
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and SoloMed LLC
18 Jan 2023
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and High-Tech Hospital Medcenter LLC
A memorandum of cooperation was signed between Avicenna - Batumi Medical University and Batumi Referral Hospital